تعهدنامه احترام به حقوق اعضا

 

  1. زمان ارزشمندترین دارایی هر شخص است و به خود اجازه نمی دهم با تاخیر در فعالیت های حضوری باشگاه، زمان خود و سایر اعضا را هدر دهم.
  2. از هر اقدامی نظیر عدم حضور یا ترک کامل جلسه یا کارگاه به هر دلیل (موارد موجه فقط با تایید مدیر باشگاه مورد قبول است) که نشان دهنده بی توجهی به آموزش های باشگاه و حقوق سایر اعضاست و باعث از بین رفتن نظم فعالیت های باشگاه می شود پرهیز می کنم.
  3. خروج از میز یا کارگاه جهت موارد غیر ضروری نظیر تماس طولانی با تلفن همراه، یا دیدار با دیگران و انجام صحبت های شخصی دو به دو و هر نوع مشغولیتی غیر از موضوع جلسه حضوری باشگاه به منذله اتلاف زمان سایر اعضاست و از آن پرهیز می کنم.
  4. با شروع و اتمام به موقع جلسات حضوری باشگاه باعث می شوم برنامه های روزانه من ، مربی و سایر اعضا باشگاه منظم گردد.
  5. رعایت ادب، اخلاق، شان و حفظ حرمت یکدیگر و احترام به خواست سایر اعضا در فعالیت های حضوری باشگاه نشانه شخصیت من است و خود را ملزم به رعایت آنها می دانم.
  6. محیط باشگاه را فضایی مناسب برای شبکه سازی می دانم ولی به سایر اعضا حق می دهم در صورت تمایل با من ارتباط برقرار نکنند یا از ارائه اطلاعات تماس، اطلاعات شخصی و شغلی خود به من خودداری نمایند و با احترام به تصمیم آنها هیچ وقت از آن دلگیر نخواهم شد.

اینجانب به عنوان عضوی از اعضا باشگاه کش فلو، کلیه تعهدات درج شده در بالا را در کمال صحت و سلامت و با دقت مطالعه کردم و خود را ملزم به رعایت آنها می دانم و از لحظه تایید این موارد به صورت الکترونیکی در وبسایت باشگاه کش فلو، درصورت تخلف از آنها به باشگاه کش فلو اختیار می دهم عضویت من را بدون در نظر گرفتن هزینه های پرداختی یا سپری نشدن کامل دوره ها، کارگاه ها و جلسات، به طور کامل لغو نماید.

 

 


عضو محترم باشگاه کش فلو، در نظر داشته باشید تعهدنامه احترام به حقوق اعضا ممکن از بر اساس شرایط ، تصمیمات هیئت مدیره و یا صلاحدید مدیر باشگاه دچار تغییراتی شود و این تغییرات در این صفحه به روز می گردد و ملاک عمل خواهد بود.

تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 20 مهر 1399