مدت زمان : 06:20:41
مدت پشتیبانی : 30 روز

در این کارگاه مجازی، آموزش نسخه فارسی و بومی سازی شده بازی جهانی CASHFLOW101 رابرت کیوساکی نویسنده کتاب پدر پولدار پدر بی پول به نام بازی کش فلو ارائه می گردد.

در حین کارگاه مفاهیم مرتبط به سواد مالی ، سرمایه گذاری و کارآفرینی نیز به فراگیران منتقل می گردد. در واقع هدف اصلی این کارگاه مجازی ارائه آموزش های سواد مالی و سرمایه گذاری به صورت بازی محور و مبتنی بر بازی رومیزی کش فلو به فراگیران است که موثرترین و به روزترین شیوه آموزش در دنیا می باشد.

شیوه آموزش :
آموزش مجازی مبتنی بر تماشای ویدئوی آنلاین
دارای 30 روز پشتیبانی مدرس به صورت پرسش و پاسخ آفلاین
امکانات مورد نیاز :
بازی رومیزی کش فلو - مداد - پاکن - ماشین حساب
ارزش :
490,000 تومان

توضیحات بیشتر

اعتقاد رابرت کیوساکی درباره بازی CASHFLOW

رابرت کیوساکی، کارآفرین و سرمایه گذار در املاک و پروژه های مختلف سودآور، مدرس و البته نویسنده مشهور آمریکایی است. معروفترین کتاب وی کتاب "پدر پولدار پدر بی پول" می باشد که در آن سعی کرده تمام تجربیات خود در انجام سرمایه گذاری های مختلف را به همراه توصیه های پدر پولدار به افراد بیاموزد.
کیوساکی قبل از نگارش این کتاب برای آموزش مفاهیم پایه ای پول، تصمیم گرفت تمام تجربیات خود را در قالب یک بازی به نام CASHFLOW101 که به نوعی یک شاهکار آموزشی محسوب می شود به تمامی علاقه مندان به ثروتمند شدن، عرضه کند.
وی درباره ایده خلق این بازی می گوید: «من در طول سالهای تحصیلی ام به این نتیجه رسیدم که بهترین شیوه یادگیری، تکرار و تمرین است. پس به فکر طراحی بازی ای افتادم که بتواند در کنار جذابیت و سرگرمی، مفاهیم مالی، سرمایه گذاری و حسابداری را به افراد بیاموزد. آموزش چنین مفاهیمی با مطالعه کتاب و یا شرکت در کلاس های آموزشی ممکن است برای فرد کمی کسل کننده و دشوار باشد.»
کیوساکی دلیل عمده ی فقر مردم در دنیا را نداشتن توانایی بازی با پول می داند و اعتقاد دارد به همین دلیل است که یک عمر، پول آنها را بازی می دهد. لذا وی آموزش های پدر پولدار را در قالب بازی CASHFLOW به تمامی علاقه مندان ارائه کرد تا همه اقشار جامعه بتوانند با انواع سرمایه گذاری ها آشنا شده، ورشکستگی را تجربه کرده و ثروتمند شدن را برای لحظاتی چند، مزه مزه کنند.
 
 
رابرت کیوساکی : با هر بار شرکت در بازی کش فلو یک پله به ثروتمند شدن نزدیک تر می شوید.
 
این بازی فرصتی برای تمامی علاقه مندان به کارآفرینی و سرمایه گذاری فراهم کرده تا مهارت های متعدد مالی خود را بالا ببرند و ثروتمند شدن در سایه مداومت و هوش مالی را به دست آورند.
 

بازی کش فلو چیست؟

بازی کش فلو، تنها بازی رومیزی شبیه ساز اقتصادی منطبق بر شرایط اقتصاد ایران با هدف آموزش سواد مالی و سرمایه گذاری به افراد برای خروج از چرخه موشی و ورود به دنیای ثروت است.
افراد در بازی کش فلو با شبیه ساز بخش اقتصادی یک زندگی واقعی رو به رو هستند. تمام اتفاقات جاری زندگی از جمله دریافت حقوق و پرداخت هزینه ها، بیکاری، کمک به خیریه و حتی بچه دار شدن به تصویر کشیده شده است و بازیکنان علاوه بر رویارویی با این اتفاقات روزمره سعی می کنند با پس انداز و سرمایه گذاری اقدام به خرید دارایی های مختلف مثل سهام و سایر اوراق بهادار، املاک و مستغلات و کار و کسب نمایند تا بتوانند از چرخه تکراری زندگی موسوم به چرخه موشی خارج شده و به استقلال مالی برسند و سپس وارد مسیر سرعت برای کسب ثروت شوند. بازیکنان در این بازی مهارت های حسابداری شخصی و سرمایه گذاری را به طور کامل فرا می گیرند و با تکرار و تمرین بازی، ذهنیت و باورهای ثروتمندانه را با باورهای فقیرانه در وجود خود جایگزین می کنند.
این بازی نسخه بومی سازی شده بازی CASHFLOW101 رابرت کیوساکی می باشد که با تغییرات گسترده ای تبدیل به بهترین بازی آموزش سواد مالی برای ایرانیان گردیده است.
                                                                                                                                                                                                                             

در کارگاه مجازی آموزش بازی کش فلو چه چیزی فرا می گیرید؟

شرکت کنندگان در این کارگاه، بازی کش فلو را فرا گرفته و تجربه های درخشانی در زمینه خرید، فروش و سرمایه گذاری های مختلف مثل املاک، سهام، اوراق مشارکت، زمین ، کاروکسب و… به دست می آورند.
بازیکنان در این بازی یاد می گیرند در سرمایه گذاری ها به چه چیزی توجه کنند و چگونه دارایی های خود را هوشمندانه افزایش دهند. بعلاوه در این بازی فرق بین دارایی و بدهی و وام خوب و بد را تشخیص می دهند.
تجربیاتی که افراد در این بازی فرا می گیرند به قدری ارزشمند است که برای فراگیری آن در دنیای واقعی باید میلیونها تومان هزینه کنند. در این کارگاه نکات کلیدی سرمایه گذاری و قدرت درآمد غیرفعال و راههای افزایش آن حین بازی برای شرکت کنندگان شرح داده می شود.
 
رابرت کیوساکی اعتقاد دارد بهترین مکان سرمایه گذاری وجود خودتان است. از این رو شرکت در این کارگاه شروع مناسبی برای قدم نهادن در مسیر ثروت آفرینی است.
 

این کارگاه آموزشی، خود یک سرمایه گذاری است!

با شرکت در کارگاه آموزشی بازی کش فلو یاد می گیرید که از اتلاف میلیون ها تومان در سال جلوگیری کنید، پول هایتان را هدفمند هزینه و سرمایه گذاری کنید و نگرش درستی در مورد کسب درآمد داشته باشید و مهمتر از آن با مهارتی که در جریان کارگاه به دست می آورید می توانید به عنوان یک والد، نگرش درست مالی را به فرزندانتان منتقل کنید.
همه ما دیده ایم، کسانی که بیشتر پول در می آورند الزاما بیشتر کار نمی کنند، آنها فقط بلدند با پول هایشان چه کار کنند!
 

فرشته نجات خودت باش!

راه حل مشکلات مالی، مدیریت کردن مسائل مالی است. این که یاد بگیریم چطور هزینه ها را مدیریت کنیم، چطور سرمایه گذاری کنیم، چطور ریسک های مالی را کم کنیم و برای مواقع اضطراری آماده باشیم.!
خیلی از ما آموزش های اصولی و صحیح در مورد مسائل مالی ندیده ایم و الگوی رفتارهای مالی مان درست نیست. وقت آن است که به خودمان فرصت یادگیری بدهیم. 
هدف ما از برگزاری کارگاه آموزش بازی کش فلو، این است که شما یاد بگیرید از سطح دغدغه زندگی روزمره رها شوید، با کمترین تنش مالی زندگی کنید، آسیب پذیر نباشید و بتوانید انرژی تان را روی تعالی و رشد خودتان بگذارید. 
 
همین حالا وقت آن است؛ برای خودتان کاری کنید. با یاد گرفتن بازی کش فلو شروع کنید.
 

برخی از تجربیات شرکت کنندگان در این کارگاه

 • تقویت هوش مالی
 • ارتقا دانش مالی شخصی
 • درآمدها همیشه باید بیشتر از هزینه ها باشد
 • درک اهمیت اختصاص بخشی از درآمد به خیریه
 • به جریان انداختن سرمایه مهم است
 • توجه به درآمد غیرفعال
 • استفاده از فرصت ها
 • آشنایی با تکنیک های سرمایه گذاری
 • چگونه از دارایی هایمان حفاظت کنیم؟
 • عادت به تکمیل صورت وضعیت مالی
 • همه سرمایه گذاری ها به سود ختم نمی شود
 • تغییر الگوهای رفتاری به الگوهای یک سرمایه گذار
 • درک مفهوم ریسک
 • بالا بردن قدرت ریسک
 • تفکیک وام خوب از وام بد
 • درک اعداد و ارقام مهم است
 • درک عملی فرق دارایی و بدهی
 • ایجاد علاقه به سرمایه گذاری در املاک
 • نقدینگی بلای جان سرمایه گذاران است
 

 مناسب هر شخص با هر سطح مالی و میزان تحصیلات


 

 سرفصل ها :

 • ارائه نکات کاربردی هوش مالی
 • آموزش بازی کش فلو
 • آشنایی با حسابداری شخصی
 • آشنایی با ابزار های سرمایه گذاری موجود در ایران
 • آشنایی با مفاهیم و تکنیک های سرمایه گذاری
 

 اهداف کارگاه:

 • آشنایی با بازی کش فلو
 • آشتی با اعداد و ارقام و فهم از صورت های مالی
 • آموزش سواد مالی و سرمایه گذاری به افراد و خانواده ها
 • کسب تجربه های درخشان در زمینه سرمایه گذاری در فضای شبیه سازی شده بازی کش فلو
 

محدوده سنی کارگاه :

 • حداقل سن 18سال به بالا
 

پیش نیازها :

 • علاقه به یادگیری دانش مالی
 • علاقه به کسب مهارت سرمایه گذاری
 • تمایل به رشد شخصی و رسیدن به تعالی
 • توانایی کار کردن با ماشین حساب

 

   
 

برای آشنایی بیشتر با من و دریافت آموزش های تکمیلی این کارگاه، در پیج اینستاگرام من عضو شو

 
    @Mr.Reza_Kargozar
     

برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید:

 • 02128423315 < جهت برقراری تماس شماره را لمس کنید!
 • 09363738117  < جهت برقراری تماس شماره را لمس کنید!

سایر محصولات از این مدرس

   

بازی رومیزی کش فلو ریس

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه . 570,000 تومان 

 

بازی رومیزی کش فلو

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه . 970,000 تومان 

 

کارگاه مجازی آموزش سواد مالی مبتنی بر بازی کش فلو رِیس (ویژه خانواده ها و مربیان)

رضا کارگزار . آموزش بازی . 390,000 تومان 

   

کارگاه مجازی برنامه ریزی مالی در زندگی شخصی

رضا کارگزار . آموزش سواد مالی . 2.640,000 تومان 

 

بازی رومیزی کش فلو ریس به همراه کارگاه مجازی آموزش بازی

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه . 960,000 تومان 720,000 تومان 

 

کارگاه مجازی هوش ثروت

رضا کارگزار . آموزش سواد مالی .  528,000 تومان رایگان

     

جلسه هدایت مالی با رضا کارگزار

رضا کارگزار . مشاوره .  1.900,000 تومان

 

سریال صوتی زنگ سواد مالی (پادکست)

رضا کارگزار . آموزش سواد مالی . رایگان 

   

نکته : برای مشاهده طرح درس کارگاه ، به پیشخوان باشگاه  وارد شوید! 

پرسش و پاسخ (20)


 • امیر جبرائیلی
  سه شنبه, ۲۶ مرد ۱۴۰۰ ۰۹:۰۴
  سلام و خسته نباشید، در بازی، شخصی که کارت معامله سهام از دسته کارت های معامله کوچک را بر می دارد، آیا فقط می تواند آن کارت را خرید کند، یا در کنار بازی کنان دیگر، می تواند برای فروش آن سهام نیز اقدام کند؟ با تشکر
  • رضا کارگزار
   سه شنبه, ۲۶ مرد ۱۴۰۰ ۱۰:۳۱
   سلام امیرجان، زمانی که شما کارت سهام رو برمیدارید فقط شما می توانید به قیمت روز آن سهام را به هر میزان که می خواهید بخرید و سایر بازیکنان فقط از قیمت روز مطلع می شوند و میتوانند به آن قیمت اگر از آن سهام دارند سهام خود را به بازار بورس کش فلو بفروشند. قطعا شما هم مثل آنها می توانید اگر آن سهم را داشتید بفروشید و اصلا اقدام به خرید نکنید. موفق باشید
 • امیر جبرائیلی
  پنجشنبه, ۱۴ مرد ۱۴۰۰ ۱۰:۴۹
  با سلام و خسته نباشید، در مورد فرم نویسی کارت شماره 44، آپارتمان دو خوابه با وام بانکی بلند مدت، سوال داشتم. در چنین شرایطی، باید برای پرداحت 400 میلیون تومان به صورت ماهانه یک میلیون و دویست هزارتومن پرداخت کنیم و بعد از 333 ماه کاملا وام ما تسویه می شود، درسته؟ در این حالت یعنی 27 سال طول میکشد تا این وام تسویه شود؟ با تشکر
  • رضا کارگزار
   جمعه, ۱۵ مرد ۱۴۰۰ ۲۰:۵۰
   سلام امیر عزیز، عموما دانش پذیران وام بانک کش فلو رو با وام بانکی بلندمدت اشتباه میکنند. در خصوص کارتی که شما فرمودید بازیکن، برنده وام 100درصد مسکن میشود و بدون اینکه پرداختی داشته باشد مالک آپارتمان می شود. تنها نگرانی بازیکن درآمدغیرفعال منفی کارت است که به علت اینکه قسط وام بلندمدت مسکن است بیشتر از درآمد اجاره ملک است منفی می شود و درآمد غیرفعال در تراز سود و زیان را کمتر میکند. توضیح تصور اشتباه شما این است که ما 2 نوع وام در بازی داریم یکی وام بانک کش فلو که به هر مبلغی بخواهید به شما پرداخت می شود با سود 20 درصد و اقساط 12 ماهه و یکی هم وام بلند مدت مسکن که اصلا بازیکنان حساب آن را نگه نمی دارند در واقع اقساط این وام در محاسبات کارت لحاظ شده دقیقا مثل همین کارت 44 که ملک در اجاره کامل است ولی مبلغ اجاره برای پرداخت اقساط کافی نیست به همین علت درآمدغیرفعال را منفی کرده است. این وام چون بلند مدت است در طول بازی تمام نمی شود فقط با فروش ملک در بازار به صورت نقدی به روز تسویه می شود. موفق باشید
 • فرید پارسایی
  چهارشنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ۰۵:۱۱
  امکان داره در آن واحد دو نفر در بازی وارد ناحیه سرعت شوند و تاس برای هر دو نفر هم یک عدد بیاد در اینصورت هر دو نفر در همان خانه تاس قرار خواهند گرفت در ناحیه سرعت؟
  • رضا کارگزار
   چهارشنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۰۱
   سلام. در هر لحظه دست بازی در اختیار یک شخص است و امکان ندارد 2 نفر همزمان بخواهند حرکتی انجام دهند. از طرفی حضور هم زمان 2 مهره یا بیشتر در یک خانه چه در چرخه موشی و چه در مسیر سرعت هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه. موفق باشید.
 • فرید پارسایی
  سه شنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ۲۳:۰۴
  بیمه عمر وقتی به اتمام برسه در بازی میشه تمدیدش کرد و برای مثلا 3 سال دیگه تمدید کرد که تا انتهای بازی داشته باشه و از مزایای اون استفاده کنیم؟
  • رضا کارگزار
   چهارشنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۰۱
   سلام خیر پس از اتمام مدت بیمه باید طبق قوانین، بازخرید کنید و از صورت وضعیت مالیتوت پاکش کنید. اگر بخواید دوباره بیمه بشید باید صبر کنید کارتش به دستتون برسه. موفق باشید
 • فرید پارسایی
  سه شنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ۲۰:۳۶
  دو سوال دارم. یکی اینکه یک سهامی را در دو نوبت با دو قیمت مختلف خریداری می کنیم در طول بازی چطور باید صوت وضعیت مالی اون نوشته بشه؟دوم اینکه اگر تعداد ردیف یک دارایی یا سهام پر شد و فرم جا نداشته باشه چه باید کرد؟
  • رضا کارگزار
   چهارشنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۰۲
   سلام. اگر سهام تکراری خواستید بخرید و قیمتش متفاوت بود در یک سطر جدید ثبت کنید. معمولا این اتفاق نمی افته ولی شما از تمام سطرهای موجود میتونید استفاده کنید یعنی اگر بخش سهام و صندوق جا نداره شما می تونید داراییتون رو در بخش املاک و کار وکسب ثبت کنید. درضمن از فضای سفید در پایین خارج کادرهای دارایی و بدهی و درآمد و هزینه می تونید برای ثبت استفاده کنید. مشکلی پیش نمیاد. هدف فقط مکتوب بودن این 4 بخش صورت وضعیت مالی است. موفق باشید.
 • فرید پارسایی
  سه شنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۹:۵۵
  آیا درست در شروع بازی میشه وام با توجه به میزان جریان نقدی ماهانه دریافت کرد؟
  • رضا کارگزار
   چهارشنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۰۲
   سلام. بله حتی در ابتدای بازی شما حداکثر به اندازه کل مبلغ جریان نقدی ماهانه خودتون توان پرداخت اقساط دارید البته بیشتر از اون هم می تونید وام بگیرید ولی جریان نقدی شما منفی میشه و باید از پول نقد کیف پولتون پرداخت کنید و ممکنه در این شرایط اگر نقدینگی کافی نباشه ورشکسته بشید.منتها باید دقت کنید بی دلیل نمی توانید وام بگیرید در مقابل کارت فرصت معامله یا کارت هزینه می تونید طبق شرایط وام دریافت کنید. موفق باشید
 • فرید پارسایی
  سه شنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۳:۳۸
  در حالت بیکاری دو نوبت تاس نمی اندازیم ولی فقط یک ماه باید هزینه ها پرداخت بشه درسته؟
  • رضا کارگزار
   سه شنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۵:۵۹
   سلام فرید عزیز. بله در واقع شما وقتی داخل این خانه قرار می گیرید به مدت 1 ماه به صورت موقت بیکار می شوید پس هزینه های زندگی و اقساط خودتون رو باید پرداخت کنید و حتی باید تیک تورم و اقساط خودتون رو هم بزنید. ولی درآمدغیرفعال حاصل از دارایی هایتان متوقف نمی شود و باید از مجموع هزینه های خود درآمدغیرفعالتان را کسر کنید و مابقی را پرداخت کنید. اون 2 نوبت بازی نکردن فقط بخشی از قوانین بازی هست و ربطی به ماه بازی ندارد. درواقع شما هر بار از روی خانه موعد حقوق رد بشید یا داخلش بیافتید یا داخل خانه بیکاری موقت قرار بگیرید شما 1 ماه را سپری کردید و بازی نکردن به معنی سپری شدن ماه نیست. موفق باشید
 • فرید پارسایی
  دوشنبه, ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ۲۳:۴۰
  وقتی تاس می اندازیم و از خانه حقوق رد می شویم تعداد خانه رد شده مهم نیست باید مبلغ جریان نقدی ماهانه را یکبار دریافت کنیم و تیک یک ماه رو هم در تورم بزنیم با هر بار حقوق گرفتن درسته؟
  • رضا کارگزار
   سه شنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۲۹
   سلام. بله شما یا باید داخل خانه حقوق قرار بگیرید یا از روی آن رد بشید و تعداد خانه های که رد میشید اصلا مهم نیست بلافاصله ابتدا مبلغ جریان نقدی ماهانه خودتون رو به برگه کیف پول منتقل کنید و تیک تورم رو هم بزنید و یا تیک سایر اقساط خودتون رو اگر دارید بزنید و تمام
 • فرید پارسایی
  شنبه, ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ۲۰:۰۶
  بازی رسید دستم و درست در اولین تاس خانه غیر معمول آمد حال قطعا در شروع بازی توان پرداخت بدهی وجود ندارد در این صورت باید تاس مجدد انداخته شود؟ قانون چیست؟
  • رضا کارگزار
   شنبه, ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ۲۰:۲۵
   سلام فرید عزیز. اگر حتی در اولین حرکت مهره شما داخل خانه هزینه غیرمعمول قرار بگیرید باید طبق دستورالعمل کارت، هزینه مربوطه را از کیف پول نقدا پرداخت کنید و اگر هزینه بالاتر از نقدینگی شماست می توانید از بانک کش فلو وام دریافت کنید. برای آشنایی با قوانین وام بانکی به طرح درس مراجعه کنید. درضمن عموما مبالغ هزینه های غیرمعمول آنقدر کم است که با نقدینگی ابتدای بازی (شامل پس انداز + اولین جریان نقدی ماهانه) می توانید پرداخت کنید. موفق باشید.
 • فرید پارسایی
  پنجشنبه, ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ۱۶:۲۳
  در آموزش‌ها در بعضی جاها دو کارت معامله رو برداشتید و با هم مقایسه کردید که کدام رو می‌توانید خرید کنید. در بازی هم میشه اینکار رو انجام داد؟ یا فقط حق برداشت یک کارت رو داریم و اگر نتوانستیم اون رو خریداری کنیم یا نخواستیم بخرید نوبت رو به دیگران باید واگذار کنیم و فقط کارت رو با صدای بلند بخوانیم.
  • رضا کارگزار
   پنجشنبه, ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ۱۷:۳۷
   سلام فرید عزیز. نه اونجا ک فقط به قصد آموزش 2 کارت رو نشون میدم. زمان بازی هر بار که مهره شما در خانه فرصت معامله قرار گرفت باید یک کارت از رو بردارید و با صدای بلند برای همه بخوانید و اگر تمایل به خرید نداشتید و یا پول کافی نداشتید اگر در کارت قید شده بود که میتوانید این کارت را به سایر همبازی ها واگذار کنید میتونید طبق قانون حراج عمل کنید و در مقابل دریافت پول کارت رو به دیگران واگذار کنید و اگر هم امکانش نبود و یا خریداری برای کارت شما نبود باید کارت رو زیر سایر کارت ها بگذارید و دست بازی رو به نفر بعد واگذار کنید. موفق باشی