مدت زمان : 00:11:56
مدت پشتیبانی : 1 روز

بهتر تصور کنیم زندگی هم یک بازی است، بازی که قوانینی داره ولی این قوانین در بدو ورود ما به این دنیا در اختیارمون قرار نگرفته و درواقع بخشی از قوانین این دنیا که بازی زندگی رو جذاب تر هم کرده اینه که قوانین بازی در اون به تو گفته نمی شه و تو باید خودت اول بگردی قوانین رو پیدا کنی و بعد بهشون عمل کنی تا توی بازی بهتر عمل کنی و برنده بشی.

من رضا کارگزار، مربی سواد مالی یکی از این قوانین رو به صورت یک کلید در این قسمت از سریال مربی سواد مالی در اختیار تو قرار می دم و امیدوارم با گرفتن این کلید یکی از قفل های بازی زندگی رو باز کنی و از طی کردن مسیر زندگی ات بیشتر لذت ببری.  دوست دارم همبازی من در بازی زندگی و برات شادی ، سلامتی و ثروت رو آرزو می کنم و از تو می خوام با ثبت نظرت در مورد این قسمت در بخش پرسش و پاسخ سایت باشگاه کش فلو به من در تهیه کارآمدتر بخش های بعد این سریال کمک کنی.

شیوه آموزش :
ویدئوی آنلاین
با امکان درج پرسش یا نظر
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر

راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین قسمت های این سریال لطفا در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@

راهنمای دانلود :

برای دانلود ویدئو با زدن روی دکمه سبزرنگ "خرید" در بالا سمت چپ این صفحه و طی کردن مراحل خرید رایگان، این قسمت از سریال را به بخش "خریدهای من" در مرکز آموزش مجازی اضافه کنید و با ورود به اتاق آموزش مجازی این بخش از سریال، ویدئو را جهت تماشا در رایانه یا تلویزیون دانلود نمایید!

پرسش و پاسخ (0)