مدت زمان : 00:13:59
مدت پشتیبانی : 1 روز

در سریال مالیمو ، قصد دارم تا تو دوست عزیز رو با مباحث هوش مالی بیشتر و دقیق تر آشنا کنم و راهکار های عملی تری از سواد مالی رو در اختیارت بزارم. در چهارمین قسمت از این سریال قصد دارم در مورد درک بهتر از کابرد های هوش مالی و روش های ارتقاء اون برات بگم و همچنین یک راه خیلی کاربردی برای رشد سریع اش بهت پیشنهاد کنم.

لطفا بعد از دیدن این سریال نکات سازنده ای که دریافت میکنی رو با بقیه اعضا در بخش پرسش و پاسخ به اشتراک بزار تا سطح هوش مالی همه حتی به اندازه یک نکته ارتقاپیدا کنه !! می تونی با مراجعه به قسمت پرسش و پاسخ این قسمت از سریال ، نظرات دوستان دیگه رو هم ببینی و شاید یکی از اون نظرات راه حلی برای تو باشه!

شیوه آموزش :
ویدئوی آنلاین
با امکان درج پرسش یا نظر
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر

راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین قسمت های این سریال لطفا در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@

راهنمای دانلود :

برای دانلود ویدئو با زدن روی دکمه سبزرنگ "خرید" در بالا سمت چپ این صفحه و طی کردن مراحل خرید رایگان، این قسمت از سریال را به بخش "خریدهای من" در مرکز آموزش مجازی اضافه کنید و با ورود به اتاق آموزش مجازی این بخش از سریال، ویدئو را جهت تماشا در رایانه یا تلویزیون دانلود نمایید!

پرسش و پاسخ (0)