مدت زمان : 00:14:15
مدت پشتیبانی : 1 روز

بعد از  تشکیل اولین صندوق سرمایه گذاری شترمرغ در باشگاه کش فلو با نام "کاراد" من (رضا کارگزار) سمت مدیر صندوق و آقای دکتر مختاری سمت بازرس صندوق را طبق آرا مچمع سرمایه گذاران دریافت کردیم. یکی از وظایف ما به عنوان ارکان اصلی صندوق، بازدید های حضوری دوره ای از مزرعه و شترمرغ ها بود که در این قسمت شما شاهد یکی از این بازدید ها پس از 2 سال فعالیت صندوق در تاریخ 1399/6/20 هستید.
چیزی که در این ویدئو می بینید بخشی از لحظات تجربه بازدید شیرین ما به میزبانی حسین رادمرد است و کلی نکته کسب و کاری و تخصصی در حوزه شترمرغ را از زبان وی نیز شنیدیم که دعوت می کنم شما هم آنها را ببینید و بشنوید. برای تک تک اعضای باشگاه کش فلو که این ویدئو را می بینند و به دنبال یادگیری و رشد خود و سایر اعضای باشگاه هستند آرزوی سلامتی ، تندرستی و ثروت دارم. دوستون دارم و امیدوارم شما را هم در یکی از اردوهای باشگاه کش فلو ملاقات کنم.

شیوه آموزش :
ویدئوی آنلاین
دارای پشتیبانی مدرس به صورت پرسش و پاسخ آفلاین
امکانات مورد نیاز :
با امکان درج پرسش یا نظر
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر

راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین قسمت های این سریال لطفا در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@

راهنمای دانلود :

برای دانلود ویدئو با زدن روی دکمه سبزرنگ "خرید" در بالا سمت چپ این صفحه و طی کردن مراحل خرید رایگان، این قسمت از سریال را به بخش "خریدهای من" در مرکز آموزش مجازی اضافه کنید و با ورود به اتاق آموزش مجازی این بخش از سریال، ویدئو را جهت تماشا در رایانه یا تلویزیون دانلود نمایید!

پرسش و پاسخ (0)