مدت زمان : 00:11:24
مدت پشتیبانی : 0 روز

دوست همراه من، لطفا در ابتدای مسیر کاری ات تمرکزت رو به جای هزینه کرد پول هایی که به دست میاری روی تولید پول بزار! پول رو بشناس و سعی کن کاری کنی که پول رو خلق کنی و جریان ورودش رو به زندگی ات اتوماتیک کنی تا به استقلال مالی برسی و در نهایت به آسایشی که همیشه دنبالشی، خیلی سریع و به صورت دائمی و همیشگی تا آخر عمرت برسی نه اینکه 40 سال در چرخه موشی درجا بزنی و در نهایت با مرگ به بازی اشتباهت توی این دنیا پایان بدی!

من رضا کارگزار، مربی سواد مالی در چهارمین قسمت از سریال مربی سواد مالی تو رو با یک پیشنهاد شروع منطقی برای رسیدن به استقلال مالی، به خصوص کسانی که در ابتدای مسیر هستند (مثل جوانان) آشنا می کنم که البته بسته به سبک بازی خودت در زندگی می  تونی اون طور که دوس داری بازی اش کنی ولی در نهایت خبر خوب خروج ات از چرخه موشی رو برای من بفرستی. پس همین الان ویدئو رو کامل ببین و از پیشنهاداش استفاده کن و تجربه های عالی که به دست میاری رو برای من و سایر اعضای باشگاه کش فلو پایین این ویدئو در بخش پرسش و پاسخ سایت باشگاه کش فلو درج کن.

توضیح: صدای من در این ویدئو به دلیل نویزگیری صدای محیط در زمان تدوین، تودماغی به گوش میرسه لذا من در زمان ضبط ویدئو کاملا سالم هستم و سرما نخوردم!

دوست دارم و برات شادی ، سلامتی و ثروت رو از خدای ثروت آرزو می کنم

شیوه آموزش :
ویدئوی آنلاین
با امکان درج پرسش یا نظر
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر


دانلود : تماشا در یوتیوب


 درباره سریال :

این سریال به صورت ویدئویی و رایگان در باشگاه کش فلو منتشر می شود و می توانید قسمت های آن را جهت تماشا در رایانه یا تلویزیون دانلود نمایید.


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین قسمت های این سریال لطفاً در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید. این سریال به صورت همزمان در کانال یوتیوب باشگاه کش فلو نیز منتشر می شود که با سابسکرایب کردن کانال و فعال کردن زنگوله، یوتیوب خودش به شما اطلاع رسانی می کند.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@
یوتیوب     cashflowir@

پرسش و پاسخ (0)