مدت زمان : 00:22:05
مدت پشتیبانی : 1 روز

در سریال مالیمو ، قصد دارم تا تو دوست عزیز رو با مباحث هوش مالی بیشتر و دقیق تر آشنا کنم و راهکار های عملی تری از سواد مالی رو در اختیارت بزارم. در پنجمین قسمت از این سریال قصد دارم در مورد روش های کسب سود و کارآفرینی برات بگم و راه هایی که واقعا عملی هستند رو به صورت کلی برسی کردیم ،  البته در قسمت های بعد تک تک این روش ها رو به صورت کامل تر و تخصصی تر باز کردیم.

لطفا بعد از دیدن این سریال نکات سازنده ای که دریافت میکنی رو با بقیه اعضا در بخش پرسش و پاسخ به اشتراک بزار تا سطح هوش مالی همه حتی به اندازه یک نکته ارتقاپیدا کنه !! می تونی با مراجعه به قسمت پرسش و پاسخ این قسمت از سریال ، نظرات دوستان دیگه رو هم ببینی و شاید یکی از اون نظرات راه حلی برای تو باشه!

شیوه آموزش :
ویدئوی آنلاین
با امکان درج پرسش یا نظر
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر

راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین قسمت های این سریال لطفا در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@

راهنمای دانلود :

برای دانلود ویدئو با زدن روی دکمه سبزرنگ "خرید" در بالا سمت چپ این صفحه و طی کردن مراحل خرید رایگان، این قسمت از سریال را به بخش "خریدهای من" در مرکز آموزش مجازی اضافه کنید و با ورود به اتاق آموزش مجازی این بخش از سریال، ویدئو را جهت تماشا در رایانه یا تلویزیون دانلود نمایید!

پرسش و پاسخ (0)