سوالات متداول


1. باشگاه کش فلو چیست؟

باشگاه کش فلو، یک فضای آنلاین برای ارتقاء هوش مالی افراد از طریق انجام بازی کش فلو می باشد که اعضا با ورود به دوره نیمه حضوری پولسازی مبتنی بر بازی کش فلو، علاوه بر یادگیری اصول مالی شخصی و سرمایه گذاری و ثروت، می‌توانند به کمک قابلیت همبازی یابی باشگاه با سایر اعضا در سراسر دنیا بازی کنند.

2. دوره نیمه حضوری پولسازی مبتنی بر بازی کش فلو چیست؟

تنها دوره عملی آموزش سواد مالی در ایران که در طی آن ۸۰ % آموزش ها عملی (حضوری) و مبتنی بر بازی جهانی کش فلو است و فقط ۲۰ % مطالب ارائه شده به صورت تئوری (مجازی) می باشد.

3. شرط عضویت رسمی در باشگاه کش فلو چیست؟

پس از ثبت نام در دوره نیمه حضوری پولسازی، شما عضو فراگیر باشگاه می شوید و بعد از سپری کردن کامل دوره به عضویت رسمی باشگاه کش فلو در می آیید.

4. مزایای عضویت رسمی در باشگاه کش فلو چیست؟

یادگیری فعال، همبازی یابی و حضور در جلسات تکرار و تمرین، شبکه سازی، تبادل تجربه ها، تبادل ایده و سرمایه، حضور در مسابقه ها و اردوهای تفریحی و آموزشی و استفاده از برنامه انگیزشی نشست با صاحبان تجربه از مزایای عضویت رسمی در باشگاه کش فلو می باشند.

5. نحوه استفاده از کارت هدیه باشگاه چگونه است؟

برای دریافت تخفیف ۳۰% در منو روی آیتم ثبت کارت هدیه کلیک کنید و با درج شماره سریال بازی خریداری شده که در کارت هدیه باشگاه درج شده است از عضویت مهمان به عضویت عادی تغییر وضعیت دهید. بلافاصله در بخش حساب من در جدول مربوطه، شماره سریال و کد تخفیف شما ثبت می گردد که در زمان خرید دوره پولسازی می توانید از آن استفاده کنید. (در حال حاضر دوره پولسازی فعال نیست ولی این کد تخفیف برای شما محفوظ می باشد.)

6. باشگاه در چه شهرهایی شعبه دارد؟

مرکز اصلی باشگاه کش فلو ایران در شهر مشهد می‌باشد و به مرور همزمان با جذب لیدر، در سایر شهرها نیز خدمات خود را ارائه می کند.

 7. چگونه درخواست لیدری بدهم؟

 در منو روی آیتم جذب کمک مربی (لیدری) کلیک کنید و پس از مطالعه قوانین و شرایط جذب لیدر، فرم مربوطه را تکمیل کرده و پس از بارگزاری مدارک و ارسال درخواست خود منتظر بمانید تا درصورت تایید درخواستتان از سمت باشگاه با شما تماس گرفته شود.


8. نحوه ثبت نام در کارگاه های آموزش بازی کش فلو چگونه است؟

کارگاه های آموزش بازی به ۳ صورت مختلف در دسترس شما هستند. کارگاه های مجازی ، کارگاه های نیمه خصوصی (حضوری) و کارگاه های عمومی (حضوری) که هر کدام مزایای خاص خود را دارند. به انتخاب خود و با در نظر گرفتن اینکه آیا در شهر شما کارگاه های حضوری برگزار می شود یا خیر، در یکی از کارگاه های آموزش بازی ثبت نام کنید. برای ثبت نام از بخش مرکز آموزش در منو استفاده کنید.

9. نحوه رزرو صندلی در جلسات تکرار و تمرین باشگاه چگونه است؟

پس از ثبت نام و اتمام کارگاه آموزش بازی، شما مجاز به شرکت در جلسات تکرار تمرین بازی کش فلو خواهید بود. برای رزرو این جلسات از بخش مرکز آموزش در منو استفاده کنید و صندلی خود را در جلسه مدنظر رزرو نمایید.

10. هزینه حضور در جلسات تکرار و تمرین باشگاه چقدر است؟

برای کسانی که به واسطه شرکت در دوره پولسازی عضو فراگیر باشگاه شده اند طی مدت دوره هزینه شرکت در جلسات دریافت نمی شود (این هزینه با تخفیف ویژه در قالب هزینه دوره دریافت شده است.) . بعد از اتمام دوره و تغییر عضویت فراگیر به رسمی، جلسات مشمول هزینه هستند ولی هزینه رزرو اعضا رسمی بسیار کمتر از هزینه رزرو اعضا مهمان و عادی است که فقط به واسطه شرکت در کارگاه آموزش بازی در این جلسات شرکت می کنند.

11. آیا برای حضور در جلسات تکرار و تمرین باشگاه، باید بازی کش فلو را آموزش دیده باشم؟

بله. افراد برای شرکت در جلسات تکرار و تمرین، باید کارگاه آموزش بازی کش فلو یا دوره پولسازی را گذرانده باشند و با تسلط کامل به بازی در جلسه حضور پیدا کنند. در جلسات تکرار و تمرین، بازی به هیچ وجه آموزش داده نمی شود و در صورت رزرو بدون شرکت در کارگاه آموزش، از انجام بازی توسط متقاضی جلوگیری می شود.