سوالات متداول


1. باشگاه کش فلو چیست؟

باشگاه کش فلو یک فضای آنلاین بر بستر وبسایت برای ارتقاء هوش مالی افراد ایجاد کرده است که به صورت عمده وظیفه آن این است به افراد در مدیریت فرآیند انجام بازی های کش فلو به عنوان یک روش آموزشی نوین و بازی محور در یادگیری سوادمالی کمک کند به اینگونه که اعضا با خرید بازی های کش فلو و ورود به کارگاه های آموزش سواد مالی مبتنی بر بازی های کش فلو اصول مالی شخصی، سرمایه گذاری و ثروت را یاد می گیرند و یا در صورت تمایل به عنوان یک مربی همین مفاهیم را آموزش می بینند و آنها را به سایرین آموزش می دهند.

2. نحوه عضویت در باشگاه کش فلو چگونه است؟

عضویت در باشگاه کش فلو به صورت رایگان و فقط با درج شماره همراه در صفحه "عضویت در باشگاه" اتفاق می افتد. توجه داشته باشید طبق قوانین باشگاه باید پس از ورود به پیشخوان باشگاه از طریق صفحه "ویرایش حساب من" اطلاعات اولیه اصلی خود شامل : جنسیت ، نام و نام خانوادگی ، تاریخ تولد و شهر و استان خود را برای دریافت خدمات اختصاصی در باشگاه تکمیل نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفاً صفحه راهنمای عضویت را مطالعه نمایید!

3. برای ورود به پیشخوان باشگاه کش فلو، چگونه نام کاربری و رمز عبور بسازم؟

نام کاربری شما به صورت پیش فرض شماره همراه شماست که می توانید آن را هر زمان تمایل داشتید از طریق صفحه "ویرایش حساب من" تغییر دهید. برای ورود به پیشخوان باشگاه کش فلو شما از 2 طریق می توانید وارد شوید:
1- ورود با شماره همراه (در این روش نیازی به نام کاربری و رمز عبور ندارید ولی ممکن است در زمان هایی که پیامک اعتبارسنجی به شماره همراه شما ارسال می گردد دچار اختلال در شبکه همراه شوید و پیامک به دست شما نرسد و برای ورود معطل شوید!)
2- ورود با نام کاربری و رمز عبور (به شما توصیه می کنیم به محض اولین ورود به پیشخوان باشگاه پس از عضویت، حتما از طریق منو آیتم "تغییر رمز عبور" برای خود یک رمز عبور امن بسازید و در ورودهای آتی حتما از نام کاربری (به صورت پیش فرض شماره همراه شما!) و رمز عبور ساخته شده برای ورود سریع استفاده کنید و نام کاربری و رمز عبور خود را در مرورگر خود نیز ذخیره نمایید.)

4. نحوه لغو عضویت در باشگاه کش فلو چگونه است؟

در صورت تمایل به لغو عضویت در باشگاه کش فلو لطفا عدد "6" را به شماره "09363738117" پیامک نمایید. پس از تایید مدیر باشگاه، عضویت شما لغو خواهد گردید.
اخطار مهم: توجه داشته باشید طبق قوانین باشگاه، پس از لغو عضویت، تمام گزارشات خرید یا استفاده از خدمات باشگاه از حساب کاربری شما پاک خواهد شد و به خصوص هیچ گونه دسترسی به خرید های آموزش مجازی خود نخواهید داشت! لذا با ارسال درخواست لغو عضویت تمام حق و حقوق خود مبنی بر استفاده از ویدئوهای آموزش مجازی خریداری شده قبل (چه پولی و چه رایگان) را از خود سلب و ساقط می نمایید و حق هیچ گونه اعتراض و شکایتی در این خصوص چه در سایت و چه در مراجع قضایی در حال یا آینده را نخواهید داشت!
در صورت تمایل به عضویت مجدد در باشگاه باید دوباره از طریق دکمه "عضویت در باشگاه" اقدام نمایید ولی توجه نمایید در عضویت جدید، شما یک حساب کاربری مهمان به صورت خالی و بدون اطلاعات عضویت قبلی یا وجود گزارشات خریدهای قبلی دریافت خواهید کرد!

5. نحوه استفاده از کارت هدیه باشگاه چگونه است؟

برای دریافت تخفیف کارت هدیه باشگاه، لطفاً در منو روی آیتم "ثبت کارت هدیه" کلیک کنید و با درج شماره سریال محصول خریداری شده که در کارت هدیه باشگاه درج شده است از عضویت مهمان به عضویت عادی تغییر وضعیت دهید. بلافاصله در صفحه "حساب من" در پایین در جداول مربوطه، شماره سریال محصول و کد تخفیف شما ثبت می گردد که در زمان خرید می توانید از آن استفاده کنید.

6. باشگاه در چه شهرهایی شعبه دارد؟

مرکز اصلی باشگاه کش فلو در شهر مشهد می‌باشد و به مرور همزمان با جذب مربی، در سایر شهرها نیز خدمات حضوری خود را ارائه می کند ولی در خصوص خدمات مجازی هیچ محدودیت جغرافیایی نداریم.

 7. چگونه برای مربی شدن درخواست بدهم؟

اگر به مربیگری بازی های کش فلو علاقه مند هستید می توانید پس از گذراندن دوره مجازی آموزش مربیگری باشگاه، به عنوان مربی در باشگاه کش فلو فعالیت کنید و با برگزاری رویدادهای آموزشی بازی محور سواد مالی برای سایر اعضا، درآمد کسب کنید. برای شروع باید درخواست خود را پس از ورود (بعد از لاگین) به سایت باشگاه کش فلو برای مدیر باشگاه ارسال کنید. به این منظور لطفا در منو، روی آیتم "درخواست همکاری" کلیک کنید و پس از مطالعه قوانین و شرایط جذب مربی، فرم مربوطه را تکمیل کرده و پس از بارگزاری مدارک و ارسال درخواست خود منتظر بمانید تا درصورت تایید درخواستتان از سمت باشگاه با شما تماس گرفته شود. با پیشرفت مراحل درخواست شما پیامک هایی مبنی بر شرایط فعلی درخواست خود دریافت خواهید کرد.


 8. چگونه برای مدرس شدن درخواست بدهم؟

اگر در زمینه آموزش تخصصی سوادمالی، سرمایه گذاری و کارآفرینی و زیرشاخه های آنها دارای توانایی تدریس هستید می توانید به عنوان مدرس در باشگاه کش فلو فعالیت کنید و با تولید و عرضه آموزش های مجازی مبتنی بر ویدئو برای سایر اعضا، درآمد کسب کنید. برای شروع باید درخواست خود را پس از ورود (بعد از لاگین) به سایت باشگاه کش فلو برای مدیر باشگاه ارسال کنید. به این منظور لطفا در منو، روی آیتم "درخواست همکاری" کلیک کنید و پس از مطالعه قوانین و شرایط جذب مدرس، فرم مربوطه را تکمیل کرده و پس از بارگزاری مدارک و ارسال درخواست خود منتظر بمانید تا درصورت تایید درخواستتان از سمت باشگاه با شما تماس گرفته شود. با پیشرفت مراحل درخواست شما پیامک هایی مبنی بر شرایط فعلی درخواست خود دریافت خواهید کرد.


9. کارگاه آموزش بازی های کش فلو به چه صورت هایی برگزار می شود؟

کارگاه های آموزش بازی به ۳ صورت مختلف در دسترس شما هستند. کارگاه های مجازی ، کارگاه های نیمه خصوصی (حضوری) و کارگاه های عمومی (حضوری) که هر کدام مزایای خاص خود را دارند. به انتخاب خود و با در نظر گرفتن اینکه آیا در شهر شما کارگاه های حضوری برگزار می شود یا خیر، در یکی از کارگاه های آموزش بازی ثبت نام کنید. برای ثبت نام از بخش مرکز آموزش در منو استفاده کنید.

10. نحوه ثبت نام در کارگاه های حضوری آموزش بازی های کش فلو چگونه است؟

قبل از هر جیز باید قوانین باشگاه در خصوص شرکت در کارگاه های حضوری را مطالعه کرده و سپس برای رزرو کارگاه های حضوری در منو از بخش مرکز آموزش > آموزش حضوری > کارگاه های حضوری استفاده کنید و در کارگاه مدنظر خود ثبت نام نمایید. برای این کار لطفا پس از انتخاب کارگاه مدنظر در لیست کارگاه های حضوری در حال برگزاری، روی دکمه سبز رنگ "ثبت نام" در بالای صفحه "نمایش کارگاه" کلیک کنید تا وارد صفحه "پیش فاکتور" شوید و پس از مطالعه شرایط جلسه و اطمینان از صحت اطلاعات بر روی دکمه سبز رنگ "پرداخت" کلیک نمایید تا به درگاه بانگی متصل شوید. پس از برگشت از درگاه بانکی به صفحه "نتیجه ثبت نام" متصل می شوید و مطمئن شوید که پیام سبز رنگ موفقیت را دریافت کرده اید. برای مشاهده اطلاعات ثبت نام و یا پرینت کارت ورود به جلسه می توانید در منو از بخش مرکز آموزش > آموزش حضوری > بلیت های من استفاده نمایید.

11. آیا برای شرکت در کارگاه بازی های کش فلو باید بازی های کش فلو را خریداری کنم؟

در صورتی که در کارگاه های مجازی آموزش بازی های کش فلو شرکت می کنید بله، باید یک نسخه از بازی (بسته به نوع کارگاه، بازی کش فلو یا کش فلو رِیس) را تهیه کنید. ولی در صورت شرکت در کارگاه های حضوری آموزش بازی های کش فلو، خیر نیازی به تهیه بازی های کش فلو نیست چون مربی موظف است بازی مورد نیاز برای کارگاه را تامین نماید.

12. نحوه رزرو صندلی در جلسات تکرار و تمرین بازی  چگونه است؟

پس از ثبت نام و اتمام کارگاه آموزش بازی (حضوری یا مجازی)، شما مجاز به شرکت در جلسات تکرار و تمرین بازی های کش فلو خواهید بود. قبل از هر جیز باید قوانین باشگاه در خصوص شرکت در جلسات تکرار و تمرین را مطالعه کرده و سپس برای رزرو این جلسات در منو از بخش مرکز آموزش > جلسات حضوری > رزرو جلسات استفاده کنید و صندلی خود را در جلسه مدنظر رزرو نمایید. برای این کار لطفا پس از انتخاب جلسه مدنظر در لیست جلسات در حال برگزاری، روی دکمه سبز رنگ "رزرو" در بالای صفحه "نمایش جلسه" کلیک کنید تا وارد صفحه "پیش فاکتور" شوید و پس از مطالعه شرایط جلسه و اطمینان از صحت اطلاعات بر روی دکمه سبز رنگ "پرداخت" کلیک نمایید تا به درگاه بانگی متصل شوید. پس از برگشت از درگاه بانکی به صفحه "نتیجه رزرو" متصل می شوید و مطمئن شوید که پیام سبز رنگ موفقیت را دریافت کرده اید. برای مشاهده اطلاعات رزرو صندلی و یا پرینت کارت ورود به جلسه می توانید در منو از بخش مرکز آموزش > جلسات حضوری > جلسات من استفاده نمایید.

13. آیا برای حضور در جلسات تکرار و تمرین بازی، باید بازی های کش فلو را آموزش دیده باشم؟

بله. افراد برای شرکت در جلسات تکرار و تمرین بازی، باید کارگاه آموزش بازی های کش فلو (حضوری یا مجازی بسته به نوع بازی) را گذرانده باشند و با تسلط کامل به بازی مربوطه در جلسه حضور پیدا کنند. در جلسات تکرار و تمرین، بازی به هیچ وجه آموزش داده نمی شود و در صورت رزرو بدون شرکت در کارگاه آموزش، از انجام بازی توسط متقاضی جلوگیری می شود.

14. نحوه درخواست "لغو دریافت پیامک" چگونه است؟

در صورتی که تمایل به دریافت پیامک‌ اتوماتیک یا اطلاع رسانی را نداشته باشید، می‌توانید برای لغو دریافت پیامک از سمت باشگاه با حفظ عضویت در باشگاه عدد "11" را به شماره "10000600001001" (ده هزار، شصت هزار، هزار و یک) ارسال نمایید. توجه داشته باشید در این صورت هیچ گونه پیامک نتیجه خرید، رزرو، ثبت نام و یادآوری یا اطلاع رسانی نیز ارسال نمی گردد و عواقب عدم دریافت پیامک به صورت کامل با عضو محترم می باشد.
نکته: جهت فعالسازی دريافت مجدد پيامک باید عدد "12" را به همین سرشماره ارسال نماييد!

15. شیوه ارسال و پیگیری سفارش ها در فروشگاه کش فلو چگونه است؟

سفارش های محصولات فیزیکی در فروشگاه کش فلو از طریق شرکت پست برای خریداران عزیز ارسال می‌گردد و پس از تحویل به پست حداکثر طی ۴ روز کاری به دست خریدار خواهد رسید. خریدار محترم باید جهت اطلاع از وضعیت مرسوله از طریق کد رهگیری پستی که حداکثر ۲۴ ساعت پس از تحویل مرسوله به پست برای وی پیامک می گردد اقدام کند.

16. چگونه می توانم از باشگاه کش فلو حمایت کنم؟

درواقع شما با عضویت، فعالیت (مشاهده محتوا، ارسال برای دوستان و درج پرسش) و خرید محصولات باشگاه، می توانید از باشگاه کش فلو حمایت کنید ولی در صورتی که شخص یا سازمانی هستید که تمایل دارید اسم شما در لیست حامیان مالی و معنوی باشگاه کش فلو درج گردد می توانید صفحه حمایت از باشگاه را مشاهده کنید.