قوانین باشگاه کش فلو

قبل از استفاده از وبسایت باشگاه کش فلو و خدماتی که در بخش های مختلف آن ارائه شده، شما باید مروری بر این قوانین داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید. اگر چنانچه مخالفتی با قوانین زیر داشتید، از وبسایت باشگاه استفاده نکنید! یا عضویت خود را در باشگاه کش فلو لغو نمایید! (راهنمای لغو عضویت : ردیف 4 صفحه سوالات متداول )

تعاریف

 • باشگاه : باشگاه کش فلو شامل بخش آنلاین و حضوری
 • وبسایت باشگاه : بخش آنلاین باشگاه کش فلو به آدرس https://www.cashflowclub.ir که خدمات آموزشی و پشتیبانی آنلاین باشگاه کش فلو را به عهده دارد.
 • نقش : عنوان هر شخص در فضای آنلاین باشگاه است که می تواند شامل مدیر ، عضو ، مربی ، مدرس و میزبان باشد و بر اساس آن جایگاه و حدود اختیارت هر شخص تعیین می گردد.
 • عضو : به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم "ویرایش حساب من" درج کرده است، به ثبت نام ، رزرو ، خرید یا هرگونه استفاده از خدمات باشگاه کش فلو اقدام نماید و طبق قانون تجارت الکترونیک، به وی "مشتری" یا "مصرف کننده" اطلاق می گردد که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید خدمات اقدام می‌کند. اعضا به دسته ها و نوع های مختلف تقسیم بندی می شوند که به صورت مشروح در صفحه "راهنمای عضویت" آورده شده اند و نقش آنها فقط عضو است.
 • همکار : به شخصی گفته می شود که علاوه بر استفاده از امکاناتی که یک عضو (نظیر ثبت نام ، رزرو ، خرید و ...) از آن بهره مند است، به منظور ارائه خدمات خود به دیگران در وبسایت باشگاه عضو شده است و یک یا چند نقش جدید (همزمان با نقش عضو) را در فضای آنلاین باشگاه به عهده می گیرد و متقابلاً از امکاناتی فراتر از یک عضو برخوردار است تا بتواند خدمات خود را به دیگر اعضای باشگاه عرضه کند. در حال حاضر نقش های قابل دریافت توسط هر همکار شامل : مربی ، مدرس و میزبان است.
 • پیشخوان : بخش خصوصی وبسایت باشگاه که بعد از لاگین (ورود) به سایت باشگاه به صورت اختصاصی در اختیار عضو (با هر نقشی) قرار می گیرید وقابلیت بهره مندی از خدمات آموزشی و پشتیبانی باشگاه کش فلو را برای عضو فراهم می کند.

ماموریت باشگاه

باشگاه کش فلو با هدف ایجاد فضایی برای آموزش سواد مالی و سرمایه‌گذاری به افراد و خانواده ها شکل گرفته است و زمینه گردهمایی افرادی با یک هدف مشترک، یعنی رسیدن به آزادی مالی را به وجود آورده است تا آنها را برای آینده ای امن آماده سازد.

قوانین عمومی باشگاه

 • کلیه فعالیت ها و خدمات آموزشی باشگاه، چه حضوری و چه آنلاین در راستای ماموریت باشگاه می باشد و کلیه اعضا با هر نقشی ملزم به حرکت در این مسیر و رعایت چارچوب های آموزشی باشگاه می باشند. لذا با اعضای خاطی که به هر نیتی قصد سوء استفاده از فضای آموزشی و ارتباطی باشگاه را دارند به صورت قاطع برخورد و در صورت صلاحدید، برای احقاق حقوق باشگاه و سایر اعضا به صورت حقوقی پیگرد قانونی می گردند.
 • محیط باشگاه فضایی مناسب برای شبکه سازی در جهت ارتقاء سواد مالی ، انجام سرمایه گذاری و کارآفرینی ایجاد کرده است، لذا باشگاه مجاز است در این راستا اطلاعات جنسیت، نام و نام خانوادگی، استان و شهر و اطلاعات تماس و اطلاعات کارت ویزیت اعضا (در بخش حساب من) را بر اساس طبقه بندی دسته و نوع عضویت برای سایر اعضای نمایش دهد.
 • توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های باشگاه، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً عضو محترم نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات باشگاه کش فلو تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از وبسایت باشگاه به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
 • مدیریت خدمات آموزشی و پشتیبانی های باشگاه به صورت آنلاین می باشد. لذا قبول پیش فاکتورها، شرایط و قوانین هر خدمت به منزله تایید کتبی آن توسط عضو می باشد و قابل استناد در پاسخگویی ها به عضو و مراجع قضایی است.
 • باشگاه هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد وبسایت باشگاه که ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
 • تکمیل اطلاعات جنسیت ، نام و نام خانوادگی ، تاریخ تولد و شهر محل سکونت عضو از طریق بخش حساب من در جهت دسته بندی صحیح و ارائه خدمات اختصاصی کاربردی به عضو الزامی می باشد و همچنین عضو موظف است برای ورودهای آتی به پیشخوان باشگاه کش فلو برای خود رمز عبور تعیین نماید (رمز عبور از طریق منو قابل تعیین است و نام کاربری به صورت پیش فرض شماره همراه عضو می باشد و از بخش ویرایش حساب من قابل تغییر است!).
 • رعایت نظم ، مدیریت زمان ، حضور به موقع و احترام به حقوق سایر اعضا باشگاه (تایید تعهدنامه احترام به حقوق اعضا) جزو پیش شرط های عضویت در باشگاه می باشد.
 • رعايت شئونات اسلامي ، حجاب ، اخلاق و حفظ حرمت یکدیگر در محیط حضوری و بعضاً آنلاین باشگاه، برای كليه افراد الزامی است.
 • باشگاه کش فلو برای هیچ مناسبت، سالگرد، رویداد، رخداد و یا واقعه ای، چه در سطح ملی و چه در سطح بین المللی، هیچ پیام تبریک و یا تسلیتی، نه در سایت و نه در هیچ شبکه اجتماعی یا پیام رسانی ارسال نمی کند.

ارتباطات الکترونیک

 • هنگامی که شما در وبسایت باشگاه ثبت نام می‏‌کنید، خدمات باشگاه را خریداری ، رزرو و یا ثبت نام می کنید و یا به پشتیبانی باشگاه ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و به محض وقوع ، شما موافقت می‌‏کنید که باشگاه به صورت الکترونیکی (ازطریق پست الکترونیکی یا سرویس پیام کوتاه) به درخواست شما پاسخ دهد و یادآوری و اطلاع رسانی خدمات خریداری شده را نیز از همین طریق انجام دهد.
 • جهت اطلاع رسانی سایر رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد باشگاه برای اعضا، ایمیل یا پیامک ارسال نماید و عضو محترم همزمان با عضویت در وبسایت باشگاه، موافقت خود را با این امر اعلام می نماید.
 • در صورتی که کاربران تمایل به دریافت پیامک‌ اتوماتیک یا اطلاع رسانی را نداشته باشند، می‌توانند برای لغو دریافت پیامک از سمت باشگاه با حفظ عضویت در باشگاه عدد "11" را به شماره "10000600001001" (ده هزار، شصت هزار، هزار و یک) ارسال نمایند. توجه داشته باشید در این صورت هیچ گونه پیامک نتیجه خرید، رزرو، ثبت نام و یادآوری یا اطلاع رسانی نیز ارسال نمی گردد و عواقب عدم دریافت پیامک به صورت کامل با عضو محترم می باشد. (نکته: جهت فعالسازی دريافت مجدد پيامک باید عدد "12" را به همین سرشماره ارسال نماييد!)
 • کلیه اطلاع رسانی های باشگاه از 3 طریق شامل: ارسال اعلان درون پیشخوان ، ارسال ایمیل و ارسال پیامک انجام می گردد لذا اگر به هر دلیلی عضو محترم از ورود به پیشخوان و بازدید اعلان ها خودداری نماید یا ایمیل ها و پیامک های ارسال شده را باز نکرده یا توسط گوشی خود مسدود کرده باشد، در هر صورت ارسال اعلان ، ایمیل و پیامک از سمت باشگاه به منزله ابلاغ کتبی آن به عضو می باشد و قابل استناد در پاسخگویی ها به عضو و مراجع قضایی می باشد.
 • با توجه به اینکه در حال حاضر پیامک های باشگاه به شماره هایی که پیامک های تبلیغاتی را نیز مسدود کرده اند (بلک لیست) ارسال می گردد لذا عضویت در وبسایت باشگاه، به منزله اعطای اجازه توسط عضو به باشگاه جهت ارسال اطلاع رسانی های پیامکی می باشد و قابل استناد در پاسخگویی ها به عضو ، وزارت ارتباطات ، شرکت واسط خدمات پیامکی و مراجع قضایی می باشد.
 • توجه داشته باشید که شماره "10000600001001" (ده هزار، شصت هزار، هزار و یک) تنها شماره‌ای است که باشگاه از طریق آن برای اعضا و کاربران خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌ کند؛ بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان باشگاه کش فلو، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام باشگاه است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به mail@cashflowclub.ir یا 09363738117 اطلاع دهید.
 • به پیامک های اطلاع رسانی پاسخ ندهید، امکان دیدن و پاسخ به پیام شما وجود ندارد.
 • لطفا فقط در صورت نیاز به هر گونه ارتباط با باشگاه که در ساختار وبسایت باشگاه دیده نشده است با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

شرایط خرید خدمات

 • از نظر حقوقی در معاملات باشگاه، سایت www.cashflowclub.ir به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده (عضو) به عنوان خریدار تلقی می شوند.
 • ورود عضو به بخش پیشخوان باشگاه و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین باشگاه از سوی عضو است.
 • باشگاه در لحظه تائید پیش فاکتور خدمات، مشخصات خدمات را تعیین کرده و به اطلاع عضو می رساند.
 • ارزش خدمات سفارش داده شده طبق قیمت مندرج در صفحه خدمت مربوطه محاسبه می شود. (در حال حاضر کلیه قیمت ها شامل 9% مالیات بر ارزش افزوده می باشد.)
 • با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است اعضا هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور به نام شخص حقوقی برای آنها صادر شود، قبل ثبت سفارش خود، با پشتیبانی باشگاه تماس گرفته و با ارائه مشخصات حقوقی سازمان موردنظر، برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.

قوانین مرکز آموزش

قوانین کارگاه های حضوری

 • کارگاه های حضوری باشگاه بر اساس مکان ، تاریخ ، زمان و ظرفیت انتخابی توسط مربی تعریف می شود.
 • تمام مراحل ثبت نام، پرداخت هزینه و یادآوری کارگاه به صورت پیامک از طرف باشگاه به اطلاع متقاضی می رسد.
 • به علت ماهیت کارگاه های حضوری آموزش بازی، برای شروع بازی حضور تمام شرکت کنندگان الزامی است و از آنجایی که تاخیر و عدم حضور، موجب بر هم خوردن نظم باشگاه و نارضایتی سایر بازیکنان می گردد لذا خواهشمند است برای احترام به حقوق سایر بازیکنان، به هر ترتیب مقدور حداقل 10 دقیقه قبل از شروع کارگاه برای حضور برنامه ریزی فرمایید. در صورت تاخیر بیشتر از 10 دقیقه از حضور شما در کارگاه جلوگیری به عمل می آید.
 • شرکت کننده در طول مدت برگزاری کارگاه، حق خروج از میز (غیر استفاده از سرویس بهداشتی و پذیرایی) یا ترک کامل کارگاه را ندارد. بدیهی است به جهت حفظ حقوق سایر بازیکنان، در صورت خروج از میز یا ترک جلسه جهت امور شخصی ، عضو خاطی در کمال احترام از شرکت در ادامه کارگاه محروم می گردد.
 • درصورت ثبت نام در کارگاه ، آن کارگاه برای متقاضی منظور گردیده و امکان برگشت وجه به هیچ وجه وجود ندارد.
 • پس از ثبت نام، اگر متقاضی برای حضور مشکل داشت، باید حداقل دو روز (48 ساعت) قبل به پشتیبانی باشگاه اطلاع دهد تا متقاضیان دیگر جایگزین گردند. (در این حالت امکان شرکت در اولین کارگاه پیش رو در شهر متقاضی برای وی محفوظ می باشد.)
 • آوردن همراه در کارگاه های حضوری ممنوع است.
 • رعایت پروتکل های بهداشتی باشگاه جهت محافظت اعضا در برابر کرونا الزامی است بدیهی است به جهت حفظ حقوق سایر بازیکنان، در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی ، عضو خاطی در کمال احترام از شرکت در ادامه کارگاه محروم می گردد.

قوانین کارگاه های مجازی

 • کارگاه های مجازی باشگاه به صورت ویدئوی ضبط شده و قابل نمایش بر بستر اینترنت و به صورت آنلاین می باشد. لذا فاقد محدودیت مکانی ، زمانی و ظرفیت برگزاری می باشد.
 • اعلان موفقیت در خرید پس از پرداخت هزینه به صورت پیامک از طرف باشگاه به اطلاع متقاضی می رسد.
 • به علت ماهیت کارگاه های مجازی، شرکت کننده در هر زمان ، مکان و با هر وسیله ای که بتواند به اینترنت و وبسایت باشگاه متصل شود می تواند در کارگاه مربوطه شرکت کرده و یا بارها ویدئوهای آن را تماشا نماید. در حال حاضر هیچ محدودیتی در رابطه با تعداد دفعات و مدت زمان تماشای ویدئوها وجود ندارد.
 • در صفحه اتاق آموزش مجازی هر کارگاه مجازی مربوطه، شرکت کننده می تواند به صورت سریالی و یا بر اساس فصل یا بخش مورد نظر خود ویدئوهای آموزشی را تماشا کرده و فایل های تکمیلی مدرس را دانلود کند.
 • شرکت کننده می تواند به صورت آفلاین از مدرس سوال کرده و منتظر پاسخ آن شود و یا از پرسش و پاسخ های سایر شرکت کنندگان استفاده کرده و به پاسخ سوالات خود دست یابد.
 • در مورد کارگاه مجازی آموزش بازی های کش فلو، شرکت کننده باید به امکانات مورد نیاز برای شرکت در کارگاه توجه نماید و قبل از ثبت نام در کارگاه امکان تهیه آن امکانات را بررسی نماید.
 • شرکت کننده در پایان تماشای کل ویدئوهای کارگاه مجازی باید اتمام تماشای کارگاه را از طریق دکمه مربوطه اعلام نماید تا در صورتی که کارگاه مشمول گواهینامه است، مراحل صدور گواهینامه پایان کارگاه برای وی آغاز گردد.
 • درصورت خرید کارگاه مجازی ، آن کارگاه برای متقاضی منظور گردیده و امکان برگشت وجه به هیچ وجه وجود ندارد.
 • مجوز شرکت در کارگاه مجازی و دریافت موردی گواهینامه شرکت در کارگاه فقط مختص عضو ثبت نام کرده در کارگاه می باشد و قراردادن نام کاربری و رمز عبور پیشخوان در اختیار اشخاص ثالث، خلاف قوانین و منجر به تضییع حقوق مادی و معنوی باشگاه می گردد. لذا علاوه بر اینکه این اقدام حقی برای شخص ثالث مبنی بر دریافت گواهینامه شرکت در کارگاه ایجاد نمی کند در صورت اطلاع باشگاه امکان پیگرد قانونی نیز دارد.

قوانین جلسات تکرار و تمرین

 • پیش نیاز حضور در جلسات تکرار و تمرین بازی، سپری کردن "کارگاه آموزش بازی" در باشگاه است. (تفاوتی بین کارگاه مجازی و حضوری آموزش بازی نیست.)
 • اعضایی که بازی را از روی دفترچه راهنما یاد گرفته اند نمی توانند در جلسات تکرار و تمرین شرکت کنند.
 • در جلسات تکرار و تمرین بازی فقط بازی توسط اعضا آموزش دیده بازی می شود و به هیچ وجه آموزش بازی ارائه نمی گردد.
 • در صورتی که متقاضی بدون سپری کردن کارگاه آموزش بازی در جلسات تکرار و تمرین بازی شرکت کند اجازه بازی نخواهد داشت و هزینه رزرو نیز عودت داده نمی شود.
 • جلسات تکرار و تمرین باشگاه بر اساس مکان ، تاریخ ، زمان و ظرفیت انتخابی توسط مربی یا میزبان تعریف می شود.
 • تمام مراحل رزرو ، پرداخت هزینه و یادآوری جلسات به صورت پیامک از طرف باشگاه به اطلاع متقاضی می رسد.
 • به علت ماهیت جلسات تکرار و تمرین بازی، برای شروع بازی حضور تمام شرکت کنندگان الزامی است و از آنجایی که تاخیر و عدم حضور، موجب بر هم خوردن نظم باشگاه و نارضایتی سایر بازیکنان می گردد لذا برای حفظ حقوق سایر بازیکنان، در صورت وقوع حداکثر 2 نوبت تاخیر بیشتر از 10 دقیقه یا 2 نوبت عدم حضور (موجه یا غیرموجه)، عضو خاطی در کمال احترام از شرکت در سایر جلسات محروم می گردد.
 • شرکت کننده در طول مدت برگزاری جلسه، حق خروج از میز (غیر استفاده از سرویس بهداشتی و پذیرایی) یا ترک کامل جلسه را ندارد. بدیهی است به جهت حفظ حقوق سایر بازیکنان، در صورت خروج از میز یا ترک جلسه جهت امور شخصی ، عضو خاطی در کمال احترام از شرکت در سایر جلسات محروم می گردد.
 • در صورت درخواست عضو خاطی جهت برگشت حق شرکت در جلسات، عضو محترم باید "تعهدنامه احترام به حقوق اعضا" را تایید کرده تا دوباره به عنوان آخرین فرصت، حق شرکت در جلسات برای وی برقرار گردد.
 • درصورت رزرو هر جلسه ، آن جلسه برای متقاضی منظور گردیده و امکان برگشت وجه به هیچ وجه وجود ندارد.
 • پس از رزرو، اگر متقاضی برای حضور مشکل داشت، باید حداقل یک روز (24 ساعت) قبل به پشتیبانی باشگاه اطلاع دهد تا متقاضیان دیگر جایگزین گردند. (در این حالت عدم حضور محسوب نمی گردد.)
 • آوردن همراه در جلسات تکرار و تمرین بازی ممنوع است. شرط حضور همراه، عضویت وی در وبسایت باشگاه و ثبت رزرو صندلی به عنوان مهمان می باشد.
 • رعایت پروتکل های بهداشتی باشگاه جهت محافظت اعضا در برابر کرونا الزامی است بدیهی است به جهت حفظ حقوق سایر بازیکنان، در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی ، عضو خاطی در کمال احترام از شرکت در ادامه جلسه محروم می گردد.

enlightenedپروتکل های بهداشتی باشگاه

عضو عزیز، با رعایت موارد و اصول بهداشتی زیر در کنار هم از شیوع ویروس کرونا جلوگیری کرده و فضایی امن را برای آموزش فراهم کنیم:

 • درصورت مشاهده علائمی شبیه بیماری کرونا یا سرماخوردگی و آنفولانزا و امثال آن حتی در حد کم، لطفا از حضور در فعالیت های حضوری باشگاه تا بهبود کامل خودداری نمایید.
 • حتما در طول مدت فعالیت های حضوری از ماسک استفاده نمایید.
 • از دست دادن بپرهیزید و حداقل فاصله 1 متر را رعایت نمایید.
 • به طور مرتب از مواد ضدعفونی کننده دست استفاده نمایید.
 • از دست زدن به چشم ها، بینی، دهان و ماسک خود بپرهیزید.
 • هنگام سرفه و عطسه، صورت را با آرنج تان بپوشانید.
 • قبل استفاده از پذیرایی، لطفا دست ها را شسته یا ضدعفونی نمایید و در حین استفاده از پذیرایی از انجام فعالیت هایی نظیر انجام بازی و تعارف به یکدیگر خودداری نمایید.
عضو محترم توجه داشته باشید شما با ثبت نام در فعالیت های حضوری باشگاه کش فلو مسئولیت کلیه عواقب ناشی از بیماری کرونا را به صورت شخصی می پذیرید. این یعنی درصورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی که منجر به ابتلای شما به ویروس کرونا گردد یا در صورت ناقل بودن شما که باعث انتقال ویروس کرونا به سایرین گردد کلیه مسئولیت های حقوقی، درمانی و قضایی این رخداد را شخصاً نسبت به خود و اشخاص ثالث و باشگاه کش فلو قبول می نمایید و در این خصوص هیچ مسئولیتی متوجه باشگاه کش فلو و مدیران آن نمی باشد.

شرایط خدمات پس از فروش

حق انصراف

 • پس از خرید هر خدمت امکان عودت وجه یا حق انصراف از خرید وجود ندارد.
 • در صورتی که باشگاه به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان ارائه خدمات را در موعد مقرر نداشته باشد با موافقت عضو، در یک موعد جدید به توافق خواهند رسید ، در غیر این صورت بدون هیچگونه هزینه ای سفارش فسخ و مبلغ پرداختی عضو محترم در نزدیک ترین زمان ممکن عودت می گردد.

ضمانت برگشت وجه (گارانتی)

محتوا و اثرگذاری خدمات آموزشی ارائه شده دارای نشان "بازگشت وجه" به صورت کامل توسط باشگاه کش فلو ضمانت می گردد و پس از پایان هر خدمت خریداری شده در صورت هر گونه نارضایتی عضو محترم از محتوا و یا عدم انطباق محتوا با شرح خدمت مندرج در صفحه خدمت مربوطه در وبسایت باشگاه، در مرحله اول باشگاه سعی می نماید رضایت عضو محترم را حاصل نماید در غیر این صورت 100% مبلغ پرداختی عضو محترم در نزدیک ترین زمان ممکن عودت می گردد.


سیاست های رعایت حریم شخصی

 • باشگاه، به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات وبسایت باشگاه استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آنها محافظت می‏‌کند.
 • باشگاه، متعهد می گردد در حد توان از حریم شخصی عضو دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن ‏‌تر و امن‏‌ تر شدن استفاده عضو از سایت را توسعه دهد. همچنین عضو محترم با استفاده از وبسایت باشگاه، رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهد.
 • همه مطالب در دسترس عضو محترم مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، تصاویر، داده‌ها ، اطلاعات سایر اعضا و کلیه خدمات و محتوای آموزشی تولید شده توسط  باشگاه، چه حضوری و چه آنلاین، جزئی از اموال وبسایت باشگاه محسوب می‏‌شود و براى استفاده شخصى و غیر تجارى اعضا عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن در انحصار باشگاه کش فلو بوده و هر گونه بازنشر به هر نحوی در قالب فایل صوتی ، تصویری ، کتاب ، جزوه ، اپلیکیشن و بازی آنلاین و رومیزی و یا هر سوء استفاده دیگر از این اطلاعات بدون کسب مجوز کتبی باشگاه، پیگرد قانونی دارد. اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی mail@cashflowclub.ir درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.

 

 

با آرزوی شادی ، سلامتی و ثروت

لطفا با رعایت قوانین باشگاه، فضایی شاد همراه با آموزش را برای یکدیگر فراهم سازید.


عضو محترم باشگاه کش فلو، در نظر داشته باشید قوانین باشگاه ممکن از بر اساس شرایط ، تصمیمات هیئت مدیره و یا صلاحدید مدیر باشگاه دچار تغییراتی شود و این تغییرات در این صفحه به روز می گردد و ملاک عمل خواهد بود.

تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 4 اسفند 1401