پیشنهاد ویژه باشگاه کش فلو

یادگیری در باشگاه
مدت زمان : 00:00:00
مدت پشتیبانی : 0 روز

با تخفیفات ویژه از محصولات منتخب و پیشنهادی باشگاه کش فلو خرید کنید!

شیوه آموزش :
اطلاع رسانی پیشنهادهای ویژه
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر

 پیشنهادهـای ویـــــژه 
با تخفیفات ویژه روی محصولات منتخب


کارگاه مجازی برنامه ریزی مالی در زندگی شخصی

این کارگاه شامل آموزش هایی متفاوت و منحصر به فرد در حوزه مالیه شخصی می باشد که به طور معمول نیاز به تحقیق ، کسب تجربه و صرف زمان زیادی برای فراگیری آن می باشد. در این کارگاه تمام تکنیک ها و راهکارهای نهفته در مالیه شخصی جهت ارتقا سطح دانش مالی افراد و خانواده ها ، به صورت کاملا مفید و کاربردی با ذکر مثال و معرفی منابع مطالعاتی جذاب ارائه می گردد.

 

ارزش : 2,640,000 تومان

پیشنهاد ویژه : 1,320,000 تومان  50% تخفیف 


 

بازی رومیزی کش فلو ریس

افراد در بازی کش فلو ریس (CASHFLOW RACE Game) ، با یک شبیه ساز ساده شده از چرخه موشی یا همان چرخه دورانی زندگی رو به رو می شوند.

بازیکنان در این بازی مهارت های مقدماتی حسابداری شخصی و سرمایه گذاری را فرا می گیرند و با تکرار و تمرین بازی، ذهنیت و باورهای ثروتمندانه را با باورهای فقیرانه در وجود خود جایگزین می کنند.

این بازی مناسب خانواده ها و افراد مبتدی در زمینه سواد مالی است و در آن شما عملا با رازهای درآمدزایی ثروتمندان آشنا می شوید.

 

ارزش : 670,000 تومان

پیشنهاد ویژه : 670.000 تومان + تحویل رایگان  هدیه ویژه 


 

بازی رومیزی کش فلو ریس به همراه کارگاه مجازی آموزش بازی 

این محصول شامل بازی رومیزی کش فلو ریس به همراه کارگاه مجازی آموزش سواد مالی مبتنی بر بازی کش فلو رِیس می باشد.

 

ارزش : 6370,000+490.000= 1.160.000 تومان

پیشنهاد ویژه : 905.000 تومان + تحویل رایگان  22% تخفیف 


 

کارگاه مجازی هوش ثروت

این کارگاه مجازی یک رویداد آموزشی آنلاین جهت آشنایی شما با مسیر فقر تا ثروت است. مسیری که شاید امروز در بخش فقیر آن قرار دارید و هر روز در رویاهای خود لحظه رسیدن به بخش ثروت را تجسم می کنید چون واقعا از شرایط فعلی خود ناراضی هستید.

 

ارزش : 580,000 تومان

پیشنهاد ویژه : رایگان  100% تخفیف 


 

ماشین حساب ثروت

ماشین حساب ثروت ، وضعیت مالی آینده شما را منعکس می کند که به عنوان یک محصول محاسباتی در حوزه پس انداز و سرمایه گذاری در باشگاه کش فلو عرضه می گردد.

این محصول شامل یک فایل اکسل قابل ویرایش با کیفیت عالی می باشد که به صورت دانلودی در اختیار شما قرار می گیرد و برای استفاده از آن باید یک رایانه یا گوشی همراه که نرم افزار اکسل (یا گوگل شیت) روی آن نصب باشد در اختیار داشته باشید. البته این فایل اکسل دارای راهنمای متنی کافی برای کمک به شما در حین استفاده از آن می باشد.

ارزش : 99,000 تومان

پیشنهاد ویژه : 49,000 تومان  50% تخفیف 


 راهنمای پیشنهاد ویژه :

  • هدف پیشنهادهای ویژه، همراهی باشگاه با اعضا است تا هرچه زودتر یادگیری را آغاز کنند. این قدمی است که ما به سمت شما بر میداریم، قدم بعدی با شماست!

  • پیشنهادهای ویژه دائمی هستند یعنی بازه زمانی ندارند ولی ممکن است یک روز تغییر کنند یا کلا حذف شوند، پس تا اون روز با خیال راحت از این پشنهادها استفاده کنید.


صفحات مرتبط :

 


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از آخرین پیشنهاد های ویژه لطفاً در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید. پیشنهاد های ویژه همزمان در کانال یوتیوب باشگاه کش فلو نیز اطلاع رسانی می شود که با سابسکرایب کردن کانال و فعال کردن زنگوله، یوتیوب خودش به شما اطلاع رسانی می کند.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@
یوتیوب     cashflowir@

پرسش و پاسخ (0)