مدت زمان : 00:09:08
مدت پشتیبانی : 1 روز

ناامیدی و بی انگیزگی در زندگی می تونه هر عاملی داشته باشه ولی واقعا مهم نیست بلکه مهم اینه که در همین لحظه به ظاهر نامطلوب زندگی ات متوجه باشی که تو و داشته های تو، خواسته دیگرانی است که ناظر تو هستند و حتی تو از وجود آنها مطلع نیستی ولی درواقع تو و زندگی تو آرزوی آنهاست!

اینجاست که متوجه میشی حق نداری ناامید و بی انگیزه بشی چون تو در بهترین شرایط خودت هستی و باید با انگیزه به مسیرت ادامه بدی چون چشم یکسری آدم به تو دوخته شده و منتظر خبرهای بهتر از تو هستند.

در این قسمت از سریال مربی سواد مالی با ارائه یک مثال عینی، که برای خودم اتفاق افتاد میخوام بهت اثبات کنم تو به انگیزه، محکومی و راه فراری ازش نداری، پس لطفا دیگه واژه بی انگیزه ام رو به زبون نیار!

اگر تجربه این قسمت برات مفید بود اونو برای سایر دوستان عزیزت هم بفرست.

شیوه آموزش :
ویدئوی آنلاین
با امکان درج پرسش یا نظر
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر


دانلود : تماشا در یوتیوب


 درباره سریال :

این سریال به صورت ویدئویی و رایگان در باشگاه کش فلو منتشر می شود و می توانید قسمت های آن را جهت تماشا در رایانه یا تلویزیون دانلود نمایید.


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین قسمت های این سریال لطفاً در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید. این سریال به صورت همزمان در کانال یوتیوب باشگاه کش فلو نیز منتشر می شود که با سابسکرایب کردن کانال و فعال کردن زنگوله، یوتیوب خودش به شما اطلاع رسانی می کند.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@
یوتیوب     cashflowir@

پرسش و پاسخ (0)