مدت زمان : 00:18:11
مدت پشتیبانی : 0 روز

پول! چیزی که طاقت دوری اش را نداریم و به قبله ما تبدیل شده است خودش به تنهایی هیچ نیست!

درواقع پول فقط یک ابزارِ سادهِ بی طرفِ واسط در داد و ستدهای ماست که به دنیای آمد تا اقتصاد ما انسان ها شکل راحت تری به خود بگیرد و تجارت گسترش پیدا کند و جهان جای بهتری برای زندگی شود ولی به مرور زمان ما انسان ها ارزش ذاتی خود را فراموش کردیم و پول را مرکز توجه خود قرار دادیم. همه چیز را با معیار پول سنجیدیم و از ارزش ارائه شده توسط خودمان و ارزش هایی که می توانیم دریافت کنیم غافل شدیم. به جای رویا پردازی، پول پردازی کردیم و آرزویمان شد، پول بیشتر! 

من رضا کارگزار در این قسمت از سریال مربی سواد مالی شما را با این مفهوم و کارکرد اصلی آن آشنا می کنم و تلنگری به شما برای بیدار شدن می زنم که شاید زودتر بیدار شوید! از شما درخواست می کنم پس از تماشای این قسمت، در بخش پرسش و پاسخ، تجربیات یا سوالات خود را در این زمینه برای من بنویسید.

شیوه آموزش :
آموزش مجازی مبتنی بر تماشای ویدئوی آنلاین
با امکان درج پرسش یا نظر
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر


دانلود : تماشا در یوتیوب


 درباره سریال :

این سریال به صورت ویدئویی و رایگان در باشگاه کش فلو منتشر می شود و می توانید قسمت های آن را جهت تماشا در رایانه یا تلویزیون دانلود نمایید.


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین قسمت های این سریال لطفاً در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید. این سریال به صورت همزمان در کانال یوتیوب باشگاه کش فلو نیز منتشر می شود که با سابسکرایب کردن کانال و فعال کردن زنگوله، یوتیوب خودش به شما اطلاع رسانی می کند.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@
یوتیوب     cashflowir@

پرسش و پاسخ (0)