مدت زمان : 00:18:35
مدت پشتیبانی : 0 روز

پشتیبانی رایگان باشگاه کش فلو شامل 8 قسمت راهنمای ویدئویی بازی کش فلو به همراه پاسخ به سوالات اعضای عادی در خصوص بازی کش فلو می باشد!

شیوه آموزش :
پرسش و پاسخ
با امکان درج پرسش و دریافت پاسخ عمومی از مربی
امکانات مورد نیاز :
بازی رومیزی کش فلو + ثبت سریال بازی در باشگاه
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر


برچسب ها : آموزش بازی کش فلو رابرت کیوساکی ، آموزش بازی گردش مالی رابرت کیوساکی ، آموزش بازی گردش پول رابرت کیوساکی ، آموزش بازی Cashflow رابرت کیوساکی ، آموزش بازی جریان نقدی رابرت کیوساکی ، آموزش رایگان بازی کش فلو ، آموزش رایگان بازی گردش مالی ، آموزش رایگان بازی گردش پول ، آموزش رایگان بازی جریان نقدی ، آموزش رایگان بازی Cashflow ، ویدئوی آموزشی بازی کش فلو ، ویدئوی آموزشی بازی گردش مالی ، ویدئوی آموزشی بازی گردش پول ، راهنمای ویدئویی بازی کش فلو ، راهنمای ویدئویی بازی گردش مالی ، راهنمای ویدئویی بازی گردش پول ، راهنمای ویدئویی بازی جریان نقدی ، راهنمای ویدئویی بازی Cashflow ، مراحل بازی کش فلو ، 

 راهنمای پشتیبانی رایگان:

 • برای مشاهده 8 قسمت راهنمای ویدئویی بازی کش فلو لطفاً این صفحه را از طریق دکمه سبزرنگ  خرید  بالای صفحه به رایگان خرید کنید و برای مشاهده ویدئوها، هربار با ورود به منو > مرکز آموزش > آموزش مجازی > خریدهای من، بعد از پیدا کردن محصول "پشتیبانی رایگان بازی کش فلو" روی دکمه  ورود به اتاق آموزش مجازی  کلیک کنید و در این صفحه به صورت کامل تمام ویدئوها را در 8 قسمت به صورت طرح درس شده، مشاهده نمایید.

 • برای درج پرسش خود لطفاً ابتدا در باشگاه عضو شده یا وارد شوید و عضویت خود را از مهمان به عادی تغییر دهید.

 • به این منظور، لطفاً در منو روی آیتم "ثبت کارت هدیه" کلیک کنید و با درج شماره سریال محصول خریداری شده که در کارت هدیه باشگاه درج شده است از عضویت مهمان به عضویت عادی تغییر وضعیت دهید. بلافاصله در صفحه "حساب من" در پایین در جداول مربوطه، شماره سریال محصول و کد تخفیف شما ثبت می گردد که در زمان خرید می توانید از آن استفاده کنید.

 •  لطفاً برای درج پرسش خود فقط از بخش پرسش و پاسخ پایین همین صفحه استفاده نمایید.

 • پاسخ شما در اولین فرصت توسط مربیان باشگاه داده خواهد شد و به محض درج پاسخ، پیامک اطلاع رسانی آن توسط سایت باشگاه برای شما ارسال خواهد گردید.

 • برای مشاهده پاسخ خود می توانید در اولین فرصت وارد همین صفحه شده و در بخش پرسش و پاسخ پایین صفحه، پاسخ خود را بیابید یا برای راحتی و تجربه بهتر لطفاً این صفحه را از طریق دکمه سبزرنگ  خرید  بالای صفحه به رایگان خرید کنید و برای مشاهده پرسش و پاسخ های خود، هربار با ورود به منو > مرکز آموزش > آموزش مجازی > خریدهای من، بعد از پیدا کردن محصول "پشتیبانی رایگان بازی کش فلو" روی دکمه  مدیریت پرسش و پاسخ  کلیک کنید و در این صفحه به صورت کامل تمام پرسش و پاسخ های جدید و قدیم خود را به صورت آرشیو شده، مشاهده و مدیریت نمایید.

 • توجه داشته باشید پس از خرید رایگان این صفحه به هیچ وجه امکان درج پرسش در صفحه اتاق آموزش مجازی را ندارید و آن صفحه برای شما کاربردی ندارد لذا مجدداً تاکید می گردد برای درج پرسش خود پس از ورود فقط از بخش پرسش و پاسخ پایین همین صفحه استفاده نمایید.

 • خرید یا استفاده از بخش پرسش و پاسخ این صفحه برای کسانی که مالک بازی نیستند یا شماره سریال آن را ثبت نکرده اند یا قصد پرسش از مربیان باشگاه را ندارند نیاز نیست و کاربردی ندارد و فقط کافیست برای استفاده از پرسش و پاسخ ها، بخش پرسش و پاسخ پایین این صفحه را مطالعه کرده و از نوار شمارش صفحات آن، برای گشتن بین پاسخ ها استفاده نمایند.


صفحات مرتبط :


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین پرسش و پاسخ ها لطفاً در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@

پرسش و پاسخ (3)


 • مرتضی خوش بیان
  شنبه, ۲۱ بهم ۱۴۰۲ ۱۴:۲۹
  سلاممن برگه های صورت وضعیت مالی و کیف پول رو ندارم و فراموش کردم کپی بگیریمآیا امکانش هست فایل اونو داشته باشم؟ یا جایی که بشه این برگه ها رو خرید؟
  • مدیر باشگاه
   یکشنبه, ۲۲ بهم ۱۴۰۲ ۱۲:۱۴
   سلام مرتضی عزیز، لطفاً شماره سریال بازی خودتون رو در سایت باشگاه ثبت کنید تا عضویت شما به عادی تغییر پیدا کنه بعد در بخش گفتگو با پشتیبانی سایت درخواست بدید تا نمونه فرم ها براتون ارسال بشه. البته اگر در کارگاه آموزش سواد مالی مبتنی بر بازی کش فلو هم شرکت کنید می توانید به راحتی در بخش دانلود فایل های ضمیمه تمام فرم های بازی را دانلود کنید.
 • محمد مرادزاده
  دوشنبه, ۰۹ بهم ۱۴۰۲ ۲۰:۲۰
  چشم حتماً در کارگاه می پرسم ولی یک سوال تکمیلی هم دارم، با این حساب با یک ملکی که مثلا کش فلوش منفی یا صفر است با توجه به اینکه من دقیقا نمی دونم اجاره اش چنده خیلی توی بحث تورم نمی تونم بهش درصد بزنم درست میگم؟ باید اینو ازش چشم پوشی کنم برای تورم؟ چون من نمی دونم اجاره چنده دیگه؟!
  • مدیر باشگاه
   دوشنبه, ۰۹ بهم ۱۴۰۲ ۲۰:۲۳
   سلامت باشید، دارایی هایی که کش فلو آنها منفی است فقط به قصد دریافت سود سرمایه ای و افزایش قیمت دارایی نگهداری می شوند و تورم روی درآمد غیرفعال آنها تاثیر ندارد. البته از این کارت ها در بازی خیلی کم داریم و فقط قصد وجودشان این است که شما با حالت های مختلف مالکیت دارایی آشنا شوید. دقت کنید هدف از بازی کش فلو شبیه سازی دنیای واقعی است و بعد رسیدن به یک گرایش مالی به نام کش فلو که پیشنهاد رابرت کیوساکی است. اگر در این راه وارد شدید باشگاه کش فلو را از دست ندهید و برای خود و افراد بعد از خود در این باشگاه بیشتر فعال باشید و با طرح همین سوالات در بخش های مختلف سایت اجازه بدید مطالب شکافته شود و انرژی خود را آزاد کند و مثمر ثمر باشد. سپاس
 • محمد مرادزاده
  دوشنبه, ۰۹ بهم ۱۴۰۲ ۲۰:۱۹
  سلام وقت بخیر، سوالم اینه که املاکی که خریداری میشه مثل آپارتمان و ساختمان اداری، اینا رو ما بلافاصله میزاریم برای اجاره؟ چون من بعضی هاشون رو میبینم کش فلوشون منفی است! اینا توش چه اتفاقی می افته؟ اختلاف پرداختی مستاجر و قسط وامش هست که کش فلو منفی میشه یا صفر میشه؟ اگر اینطوریه یعنی هر آپارتمانی که من می خرم بلافاصله به اجاره داده میشه بنابر این اگر اون کارتی که میاد که مستاجر به ملک آسیب زده یعنی من هر ملکی داشته باشم باید اون جریمه رو پرداخت کنم یعنی من حتما املاکم مستاجر داره؟
  • مدیر باشگاه
   دوشنبه, ۰۹ بهم ۱۴۰۲ ۲۰:۲۲
   سلام وقت بخیر آقای مرادزاده ، بله پاسخ رو براتون میفرستم ولی با توجه به اینکه شما کارگاه مجازی بازی کش فلو را تهیه کردید بهتر است سوالاتتون رو در کارگاه در صفحه اتاق آموزش مجازی بپرسید تا هم آقای کارگزار پاسخ دهند هم مدیریت دانش برای سایر اعضا شود! درآمدهای غیرفعال هر کارت دارایی درآمد غیرفعال خالص یا همان کش فلو دارایی است و حاصل درآمد اجاره منفی هزینه های جاری و اقساط وام بلندمدت مسکن آن است برای همین در برخی کارت ها یا کنم است یا منفی می شود و شما هر ملکی را میخرید پیش فرض بازی این است که ملک اجاره ای است. در مورد کارت های خسارت به ملک در صورتی که حداقل یک ملک اجاره ای داشته باشید شامل حال شما می شود و اگر ندارید کارت رو زیر سایر کارت ها بگذارید و به دستور آن عمل نکنید.