مدت زمان : 00:16:26
مدت پشتیبانی : 0 روز

هر پولی ارزشمند است چه کم، چه زیاد و ما وظیفه داریم به اون پول احترام بگذاریم و برای مصرف کردنش برنامه داشته باشیم و سعی کنیم اون رو به شکلی بهینه و اقتصادی مدیریت کنیم تا شرایطی رو برای اون پول ایجاد کنیم که دیگه از یک زمانی به بعد اون برای ما کار کنه و خودش رو رشد بده و درآمدزا باشه تا به این شکل زندگی توام با آسایش و رفاه رو تجربه کنیم.

اما بیشتر مردم خلاف این عمل می کنند و پولی رو که به سختی به دست می آورند رو به بهانه اینکه مبلغ کمی است به راحتی صرف هزینه های اشتباه می کنند و اونو از بین میبرن و می گن این پول کمی بود اگر نگهش می داشتم بازم کاری از دست اش بر نمی اومد و به این شکل هیچ وقت یاد نمی گیرن چطور مبالغ اندک رو سرمایه گذاری کنند تا به مبالغ بزرگ تبدیل بشوند.

در این قسمت از سریال مربی سواد مالی، به این سوال پرشمار که اگر من 10 میلیون تومان داشته باشم، با اون کجا سرمایه گذاری کنم؟ پاسخ دادم و سعی کردم جدیدترین پاسخ خودم در شش سال گذشته رو براتون جمع بندی کنم و به شکلی آموزشی تدوین اش کردم که این ویدئوی کوتاه 17 دقیقه ای مثل یک کارگاه آموزشی براتون کارآمد باشه.

ممنون می شم در بخش پرسش و پاسخ سوالات و ابهامات خودتون رو برای من ارسال کنید و من با عشق پاسخ خواهم داد. ببینم از این کارگاه کوچک که بهتون رایگان هدیه دادم چطور استفاده می کنید!

شیوه آموزش :
آموزش مجازی مبتنی بر تماشای ویدئوی آنلاین
با امکان درج پرسش یا نظر
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر


دانلود : تماشا در یوتیوب


 درباره سریال :

این سریال به صورت ویدئویی و رایگان در باشگاه کش فلو منتشر می شود و می توانید قسمت های آن را جهت تماشا در رایانه یا تلویزیون دانلود نمایید.


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین قسمت های این سریال لطفاً در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید. این سریال به صورت همزمان در کانال یوتیوب باشگاه کش فلو نیز منتشر می شود که با سابسکرایب کردن کانال و فعال کردن زنگوله، یوتیوب خودش به شما اطلاع رسانی می کند.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@
یوتیوب     cashflowir@

پرسش و پاسخ (0)