مدت زمان : 00:24:58
مدت پشتیبانی : 0 روز

طلا پول خداست! این جمله ای است که اولین بار رابرت کیوساکی آن را به طلا نسبت داد و منظورش این بود که روی پول دولت ها قمار نکنید چون آخرش بازنده میدان شما هستید ولی گویا هر کاری کنیم باز هم باید این دولت رو وسط بازارها تحمل کنیم.

داستان از اونجایی شروع میشه که سکه هایی که دولت ضرب می کنه مهمتر از سکه هایی میشه که طلاسازها ضرب می کنند و می آیند و روی این سکه ها نام سکه های بانکی و غیربانکی می گذارند و این خودش زمینه سوء استفاده برخی و زیان سرمایه گذاران بازار طلا رو فراهم می کنه.

من در اولین قسمت از سریال دستان طلایی قصد دارم با انتقال تجربه خودم در زمینه معامله ربع سکه، شما رو با تعاریف سکه بانکی و غیربانکی آشنا کنم.

ممنونم که در این سریال هم من رو دنبال می کنید تا همه با هم ثروتمند شویم.

شیوه آموزش :
آموزش مجازی مبتنی بر تماشای ویدئوی آنلاین
با امکان درج پرسش یا نظر
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر

 پیشنهاد ویژه: 

اگر خلاصه ای از این قسمت را به صورت متنی در بخش پرسش و پاسخ ارسال کنی جهت استفاده سایر اعضا در بخش توضیحات بیشتر نمایش داده خواهد شد!


دانلود : تماشا در یوتیوب


 درباره سریال :

این سریال به صورت ویدئویی و رایگان در باشگاه کش فلو منتشر می شود و می توانید قسمت های آن را جهت تماشا در رایانه یا تلویزیون دانلود نمایید.


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین قسمت های این سریال لطفاً در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید. این سریال به صورت همزمان در کانال یوتیوب باشگاه کش فلو نیز منتشر می شود که با سابسکرایب کردن کانال و فعال کردن زنگوله، یوتیوب خودش به شما اطلاع رسانی می کند.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@
یوتیوب     cashflowir@

پرسش و پاسخ (0)