مدت زمان : 00:30:17
مدت پشتیبانی : 1 روز

از مشهد که به سمت کلات راه بیافتی تقریبا کیلومتر 14 جاده میرسی به قدیمی ترین و اولین شهرک صنعتی استان خراسان با 37 سال قدمت (در سال 1399).  عملیات اجرایی این شهرک در سال ۱۳۶۲ آغاز شده و الان شامل سه فاز صنعتی است که مساحتی بالغ بر 113 هکتار رو در برگرفته. صنف های فعال در شهرک صنعتی مشهد (کلات) شامل: فلزی و ریخته گری ، شیمیایی ، برق و الکترونیک ، نساجی و پوشاک ، کانی غیر فلزی ، دارویی و بهداشتی ، غذایی ، سلولزی ، خدماتی هستند. حالا من (رضا کارگزار) اونجا رفتم برای چی؟ رفتم علی آقای تقی زاده شیرازی یکی از اعضای قدیمی باشگاه کش فلو مشهد رو ملاقات کنم و یک سری از کار و کاسبی اش بزنم و ببینم تو صنعت نساجی چه خبراست و علی آقا تو کار و کاسبی خودش چه تجربه هایی داره که می تونه به بچه های باشگاه منتقل کنه که شاید با این اتفاق یک ایده (=ثروت) توی ذهنشون جرقه بزنه و اونا هم یک روزی اگر دوست داشتن توی این صنعت فعالیت اقتصادی خودشون رو شروع کنن. با من در اولین قسمت سریال کار و کاسبی همراه بشید و نظرات و سوالات خودتون رو برای من بفرستید. دوستون دارم و براتون آرزوی شادی ، تندرستی و ثروت دارم.

شیوه آموزش :
ویدئوی آنلاین
با امکان درج پرسش یا نظر
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر

دانلود : 


درباره سریال :

این سریال به صورت ویدئویی و رایگان در باشگاه کش فلو منتشر می شود و می توانید قسمت های آن را جهت تماشا در رایانه یا تلویزیون دانلود نمایید.


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین قسمت های این سریال لطفا در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@

پرسش و پاسخ (0)